Komentář k aktivitám umělecké skupiny Ztohoven

Zveřejnění mého 17 let veřejného čísla mi nevadí, právě naopak. Je možné, že někdo číslo zneužije, zatím však nemám jedinou negativní odezvu.

Jsem často potěšen spontánní podporou, které se mi díky skupině Ztohoven dostalo.Přestože jsem si myslel, že za léta působení v komunální, krajské i vrcholné politice, mám telefonní číslo téměř na kohokoliv, po včerejším zveřejnění si mohu doplnit svůj seznam o pár čísel, které jsem z nejrůznějších důvodů doposud k dispozici neměl.

Samozřejmě je to pro někoho obrovská ztráta soukromí a obrovský tlak – zkuste si to představit každý sám na sobě a vzpomeňte si, komu všemu byste vaše číslo sami o sobě nechtěli dát. Já jsem ale zvyklý na to, že ve veřejné funkci bych měl být maximálně dostupný všem bez rozdílu. Jediný problém je, že často se na mě prostřednictvím telefonu či e-mailu obrátí tolik lidí, že není možné v reálném čase na všechny zmeškané telefonáty a sms včas odpovědět. Ale to už je o něčem jiném. Na závěr chci ocenit členy skupiny Ztohoven, která má celou věc „na svědomí“. Ukázali se jako féroví hráči a zveřejnili i své osobní telefony. Takto příkladem bychom měli jít všichni.

Dovolím si se podělit o některé zprávy, pochopitelně bez udání odesílatele a neupravené:

mrzi me, ze vas nemohu pozdravit osobne, tak jsem rada, ze zverejnili vase cislo. Nechci obtezovat. Vadi mi, co udelali ti mocni zlodejove Vecem verejnym ale jsem rada, ze vas to nezlomilo. Mate moji podporu i od lidi co to zacinaji chapat!!! Nesmite to vzdat!!!

Ja s vami zcela souhlasim,ale je skoda, ze vase nazory se nemuze dozvedet vice lidi z medii. Tam je nejvetsi korupce. Je okate jak strani tem, co kradou tolik, aby mohli uplatit i novinare. Drzte se!

Drzim palce, pane Skokane!

Vase cislo je vsude na fb.

 

Komentáře jsou zavřeny.