Augiášův chlév

Zde nabízím zajímavý článek o předvolebních slibech před 4 roky. Českolipané mohou porovnat s dnešní realitou.

Při odstraňovaných starých e-mailových zpráv, jsem narazil na zajímavý e-mail, který se odehrál mezi mnou a nynějším I.místostarostou JK :-). Přiznávám, že jeho článek je aktuální i dnes, možná více než v roce 2010. Bohužel se tímto vyjádřením JK absolutně neřídil, čímž vystihl podstatu svého já. Jen plané sliby a skutek utek… Naopak se stal členem Augiášova chléva.

Jen pro zajímavost sem vkládám tento článek, bez osobních dat, které mám k nahlédnutí u sebe, kdyby náhodou někdo pochyboval…

MiVe

——————

Budou se držet

Chcete vědět, co se za uplynulých deset let dělo na radnici? Zvolte si změnu. Jenom tak přijdou noví, kteří (snad) budou mít chuť a sílu vykydat ten hnůj, který tam nanosila ODS v koalici s ČSSD, KSČM a SOS. Posledně jmenovaná strana už nekandiduje, zůstává ale místostarosta Vlček. Kolik se v Lípě promrhalo za divadlo, za nejrůznější studie studií, za posudky, za nekompetentnost těch, kdo rozhodovali? Všichni se tváří, jak chtějí bojovat s korupcí, ale proč nic neudělali ze celé čtyří roky? Času a příležitostí mělí více než dost.
A budou se držet. Nechtějí, aby jim někdo koukal do karet. Nechtějí, aby vyšly na světlo všechny jejich machinace. Bojí se změny. Tak jim ji naservírujme.
Vykliďme ten Augiášův chlév. Pak se ukáže, jak, kdo, s kým, za kolik… A to vědět přece chceme.

 

Více zde: http://www.spolehnuti.cz/news/jk-v-roce-2010/

Komentáře jsou zavřeny.